Haystack Instant Search (8.x-1.8) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Search
my: ရှာရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Menu
my: မီနူး

en: Advanced Settings
my: အဆင့်မြင့် ရွေးချယ်ပြုပြင်မှုများ

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ
