Haystack Instant Search (8.x-1.8) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Search
sl: Išči

en: None
sl: Brez

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Menu
sl: Meni

en: Configure
sl: Nastavi

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Languages
sl: Jeziki

en: Menus
sl: Meniji
