Haystack Instant Search (8.x-1.8) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Search
te: వెతుకు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Menu
te: మెనూ

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Languages
te: భాషలు
