Haystack Instant Search (8.x-1.8) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: None
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Advanced Settings
ug: تەپسىلىي تەڭشەكلەر

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Languages
ug: تىل

en: Menus
ug: تىزىملىكلەر
