Haystack Instant Search (8.x-1.9) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Search
ar: بحث

en: None
ar: لا شيء

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Menu
ar: القائمة

en: Content Types
ar: أنواع المحتوى

en: Configure
ar: ضبط

en: Custom
ar: مخصص

en: Languages
ar: اللغات

en: Menus
ar: القوائم
