Haystack Instant Search (8.x-1.9) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Search
ca: Cerca

en: None
ca: Cap

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Menu
ca: Menú

en: Content Types
ca: Tipus de contingut

en: Configure
ca: Configura

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Languages
ca: Llengües

en: Save Configuration
ca: Desa la configuració

en: Menus
ca: Menús
