Haystack Instant Search (8.x-1.9) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Menu
ne: मेनु

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Menus
ne: मेनु
