Haystack Instant Search (8.x-1.9) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Content Types
sk: Typy obsahu

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: Custom
sk: Vlastná

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Server Settings
sk: Nastavenia servera

en: Languages
sk: Jazyky

en: Save Configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Menus
sk: Menu
