Haystack Instant Search (8.x-1.9) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Search
ta: தேடல்

en: None
ta: இல்லை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: Content Types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Languages
ta: மொழிகள்

en: Menus
ta: பட்டிகள்
