Haystack Instant Search (8.x-1.9) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Menus
dz: དཀར་ཆག་ཚུ་
