Haystack Instant Search (8.x-1.9) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Search
he: חיפוש

en: None
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: Menu
he: תפריט

en: Configure
he: הגדרות

en: Custom
he: מותאם

en: Languages
he: שפות

en: Menus
he: תפריטים
