Haystack Instant Search (8.x-1.9) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Search
km: ស្វែងរក

en: None
km: គ្មាន

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Languages
km: ភាសា

en: Menus
km: ម៉ឺនុយ
