hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Description
ast: Descripción

en: Image
ast: Imaxe

en: Custom
ast: Personalizáu
