hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Images
bs: Slike

en: Description
bs: Opis

en: Image
bs: Slika

en: Custom
bs: Prilagođen
