hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Images
ka: სურათები

en: title
ka: სათაური

en: Description
ka: აღწერა

en: Image
ka: სურათი
