hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Images
pl: Obrazki

en: title
pl: tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Image
pl: Obraz

en: Custom
pl: Własne

en: Example
pl: Przykład

en: Loop
pl: Pętla

en: Slider
pl: Suwak

en: Hello world!
pl: Witaj świecie!
