hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Images
si: රූප

en: title
si: මාතෘකාව

en: Description
si: විස්තරය

en: Image
si: රූපය
