hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Images
sl: Slike

en: title
sl: naslov

en: Description
sl: Opis

en: Image
sl: Slika

en: Custom
sl: Prilagojeno
