hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Images
ur: تصاویر

en: title
ur: عنوان

en: Description
ur: وضاحت

en: Image
ur: تصویر
