hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Images
uk: Зображення

en: title
uk: назва

en: Description
uk: Опис

en: Image
uk: Зображення

en: Custom
uk: Власний

en: Example
uk: Приклад

en: Loop
uk: Цикл

en: Slider
uk: Повзунок

en: Hello world!
uk: Привіт, світ!

en: light
uk: світле

en: Image Style
uk: Стиль зображення
