E-commerce sale of bags (1.0.1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Description
ast: Descripción

en: Image
ast: Imaxe

en: Default
ast: Predefiníu

en: All
ast: Too

en: Block
ast: Bloque

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Comment
ast: Comentariu
