E-commerce sale of bags (1.0.1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Description
bg: Описание

en: Image
bg: Снимка

en: Default
bg: По подразбиране

en: All
bg: Всички

en: Block
bg: Блокирай

en: Footer
bg: Под черта

en: Comment
bg: Коментар

en: Button
bg: Бутон

en: Messages
bg: Съобщения
