E-commerce sale of bags (1.0.1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Images
bn: ছবি

en: Description
bn: বিবরণ

en: Image
bn: ছবি

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: All
bn: সমস্ত

en: Block
bn: ব্লক

en: Comment
bn: মন্তব্য
