E-commerce sale of bags (1.0.1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Images
bs: Slike

en: Description
bs: Opis

en: Image
bs: Slika

en: All
bs: Sve

en: Block
bs: Blok

en: Comment
bs: Komentar

en: Messages
bs: Poruke
