E-commerce sale of bags (1.0.1) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Images
ca: Imatges

en: title
ca: títol

en: Description
ca: Descripció

en: Image
ca: Imatge

en: Default
ca: Per defecte

en: Galleries
ca: Galeries

en: All
ca: Tot

en: Block
ca: Bloc

en: Footer
ca: Peu

en: Comment
ca: Comentari

en: Button
ca: Botó

en: Messages
ca: Missatges

en: price
ca: preu

en: images
ca: imatges

en: Collection
ca: Col·lecció

en: Large (480×480)
ca: Gran (480x480)
