E-commerce sale of bags (1.0.1) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Images
cy: Delweddau

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Image
cy: Delwedd

en: Default
cy: Diofyn

en: Dimensions
cy: Dimensiynau

en: All
cy: I gyd

en: Block
cy: Bloc

en: Footer
cy: Troedyn

en: Comment
cy: Sylw

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
