E-commerce sale of bags (1.0.1) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Images
da: Billeder

en: title
da: titel

en: Description
da: Beskrivelse

en: Image
da: Billede

en: Default
da: Standard

en: Galleries
da: Gallerier

en: Dimensions
da: Dimensioner

en: All
da: Alle

en: Block
da: Blok

en: Footer
da: Sidefod

en: Comment
da: Kommentar

en: Desc
da: Faldende

en: Button
da: Knap

en: Messages
da: Beskeder

en: price
da: pris

en: images
da: billeder

en: Shipments
da: Forsendelser

en: Asc
da: Stigende

en: Large (480×480)
da: Stor (480×480)
