E-commerce sale of bags (1.0.1) - en to es translation catalogue (19 entries)

en: Images
es: Imágenes

en: title
es: título

en: Description
es: Descripción

en: Image
es: Imagen

en: Default
es: Por defecto

en: Galleries
es: Galerías

en: Dimensions
es: Dimensiones

en: All
es: Todo(s)

en: Block
es: Bloque

en: Footer
es: Pie de página

en: Comment
es: Comentario

en: Button
es: Botón

en: Messages
es: Mensajes

en: price
es: precio

en: images
es: imágenes

en: Collection
es: Colección

en: Shipments
es: Envíos

en: All products
es: Todos los productos

en: Large (480×480)
es: Grande (480×480)
