E-commerce sale of bags (1.0.1) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Images
et: Pildid

en: title
et: pealkiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Image
et: Pilt

en: Default
et: Vaikimisi

en: Galleries
et: Galeriid

en: Dimensions
et: Mõõtmed

en: All
et: Kõik

en: Block
et: Plokk

en: Footer
et: Jalus

en: Comment
et: Kommentaar

en: Desc
et: Kahanev

en: Button
et: Nupp

en: Messages
et: Sõnumid

en: price
et: hind

en: Collection
et: Autorikollektsioon

en: Shipments
et: Saadetised

en: Asc
et: Kasvav

en: Large (480×480)
et: Suur (480×480)
