E-commerce sale of bags (1.0.1) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Images
fi: Kuvat

en: title
fi: otsikko

en: Description
fi: Kuvaus

en: Image
fi: Kuva

en: Default
fi: Oletus

en: Galleries
fi: Galleriat

en: Dimensions
fi: Mittasuhteet

en: All
fi: Kaikki

en: Block
fi: Lohko

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Comment
fi: Kommentti

en: Button
fi: Nappi

en: Messages
fi: Viestit

en: price
fi: hinta

en: images
fi: kuvat

en: Collection
fi: Kokoelma

en: Shipments
fi: Lähetykset
