E-commerce sale of bags (1.0.1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: title
fr: titre

en: Default
fr: Par défaut

en: Galleries
fr: Galeries

en: All
fr: Tout

en: Block
fr: Bloc

en: Footer
fr: Pied de page

en: Comment
fr: Commentaire

en: Button
fr: Bouton

en: price
fr: prix

en: video
fr: vidéo

en: Shipments
fr: Expéditions

en: All products
fr: Tous les produits
