E-commerce sale of bags (1.0.1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Images
gu: છબીઓ

en: title
gu: શીર્ષક

en: Description
gu: વર્ણન

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: All
gu: બધા

en: Messages
gu: સંદેશાઓ
