E-commerce sale of bags (1.0.1) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Images
hi: चित्र

en: title
hi: शीर्षक

en: Description
hi: उल्लेख

en: Image
hi: चित्र

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: All
hi: सभी

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Footer
hi: पादलेख

en: Comment
hi: टिप्पणी

en: Desc
hi: अवरोही

en: Button
hi: बटन

en: Messages
hi: संदेश

en: Large (480×480)
hi: बड़ा (480 × 480)
