E-commerce sale of bags (1.0.1) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Image
ht: Imaj

en: Default
ht: Pa defo

en: All
ht: Tout

en: Block
ht: Blòk

en: Footer
ht: Pye paj

en: Comment
ht: Komantè

en: Desc
ht: Des

en: Asc
ht: Mont

en: Large (480×480)
ht: Laj (480x480)
