E-commerce sale of bags (1.0.1) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Images
hu: Képek

en: title
hu: cím

en: Description
hu: Leírás

en: Image
hu: Kép

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Galleries
hu: Galériák

en: Dimensions
hu: Kiterjedés

en: All
hu: Mind

en: Block
hu: Blokk

en: Footer
hu: Lábléc

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Desc
hu: Csökk

en: Button
hu: Nyomógomb

en: Messages
hu: Üzenetek

en: price
hu: ár

en: images
hu: képek

en: Collection
hu: Gyűjtemény

en: video
hu: videó

en: Shipments
hu: Szállítmányok

en: Asc
hu: Növ

en: All products
hu: Összes termék

en: telephone
hu: telefon

en: Large (480×480)
hu: Nagy (480×480 képpont)
