E-commerce sale of bags (1.0.1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Images
hy: Նկարներ

en: title
hy: վերնագիր

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Image
hy: Նկար

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Block
hy: Բլոկ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն
