E-commerce sale of bags (1.0.1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Images
is: Myndir

en: title
is: titill

en: Description
is: Lýsing

en: Image
is: Mynd

en: Default
is: Sjálfgefið

en: All
is: Allt

en: Block
is: Blokk

en: Footer
is: Fótur

en: Comment
is: Ummæli

en: price
is: verð

en: All products
is: Allar vörur
