E-commerce sale of bags (1.0.1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Images
ka: სურათები

en: title
ka: სათაური

en: Description
ka: აღწერა

en: Image
ka: სურათი

en: All
ka: ყველა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Button
ka: ღილაკი

en: Messages
ka: შეტყობინებები
