E-commerce sale of bags (1.0.1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Images
km: រូបភាព

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Default
km: លំនាំដើម

en: All
km: ទាំងអស់

en: Block
km: ប្លុក

en: Footer
km: បាតកថា

en: Comment
km: មតិ​យោបល់
