E-commerce sale of bags (1.0.1) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Images
lv: Attēli

en: title
lv: virsraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: Image
lv: Attēls

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Galleries
lv: Galerijas

en: Dimensions
lv: Izmērs

en: All
lv: Visi

en: Block
lv: Bloks

en: Footer
lv: Kājene

en: Comment
lv: Komentārs

en: Desc
lv: Dilst.

en: Button
lv: Poga

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Shipments
lv: Piegādes
