E-commerce sale of bags (1.0.1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Images
ml: ചിത്രങ്ങൾ

en: title
ml: തലക്കെട്ട്‌

en: Description
ml: വിവരണം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം
