E-commerce sale of bags (1.0.1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Images
mn: Зураг

en: title
mn: гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Image
mn: Зураг

en: Default
mn: Анхны утга

en: Dimensions
mn: Хэмжээнүүд

en: All
mn: Бүгд

en: Block
mn: Хавтан

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл
