E-commerce sale of bags (1.0.1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Images
mr: चित्रे

en: title
mr: शीर्षक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: All
mr: सर्व

en: Block
mr: भाग

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया
