E-commerce sale of bags (1.0.1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Comment
my: မှတ်ချက်
