E-commerce sale of bags (1.0.1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Images
nn: Bilete

en: title
nn: tittel

en: Description
nn: Beskriving

en: Image
nn: Bilete

en: Default
nn: Standard

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: Footer
nn: Botntekst

en: Comment
nn: Kommentar
