E-commerce sale of bags (1.0.1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Images
oc: Imatges

en: title
oc: títol

en: Description
oc: Descripcion

en: Image
oc: Imatge

en: Default
oc: Per defaut

en: All
oc: Tot

en: Block
oc: Blòt

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Comment
oc: Comentari

en: Messages
oc: Messatges

en: price
oc: prètz

en: Titre
oc: Títol
