E-commerce sale of bags (1.0.1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Description
ps: سپړنه

en: Image
ps: انځور

en: Default
ps: تلواله

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Comment
ps: تبصره

en: Button
ps: تڼۍ
