E-commerce sale of bags (1.0.1) - en to pt translation catalogue (25 entries)

en: Images
pt: Imagens

en: title
pt: título

en: Description
pt: Descrição

en: Image
pt: Imagem

en: Default
pt: Padrão

en: Galleries
pt: Galerias

en: Dimensions
pt: Dimensões

en: All
pt: Tudo

en: Block
pt: Bloco

en: Footer
pt: Rodapé

en: Comment
pt: Comentário

en: Desc
pt: Decrescente

en: Button
pt: Botão

en: Messages
pt: Mensagens

en: price
pt: preço

en: images
pt: imagens

en: Collection
pt: Coleção

en: Shipments
pt: Entregar

en: Asc
pt: Ascendente

en: Appliquer
pt: Aplicar

en: Trier par
pt: ordenar por

en: Réinitialiser
pt: Reiniciar

en: Paragraphs
pt: Parágrafos

en: All products
pt: Todos os produtos

en: Large (480×480)
pt: Grande (480×480)
