E-commerce sale of bags (1.0.1) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Images
ru: Изображения

en: title
ru: заголовок

en: Description
ru: Описание

en: Image
ru: Изображение

en: Default
ru: По умолчанию

en: Galleries
ru: Галереи

en: Dimensions
ru: Размеры

en: All
ru: Все

en: Block
ru: Блок

en: Footer
ru: Подвал

en: Comment
ru: Комментарий

en: Desc
ru: По убыванию

en: Button
ru: Кнопка

en: Messages
ru: Сообщения

en: price
ru: цена

en: images
ru: изображения

en: Collection
ru: Коллекция

en: video
ru: видео

en: Shipments
ru: Отправки

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Paragraphs
ru: Параграфы

en: All products
ru: Все продукты

en: Large (480×480)
ru: Большой (480×480)
