E-commerce sale of bags (1.0.1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Images
si: රූප

en: title
si: මාතෘකාව

en: Description
si: විස්තරය

en: Image
si: රූපය

en: All
si: සියල්ල
